Moda

2018 Erkek Modasında Neler Yeni

 

Denim, bot, deri ceket, büyük spor ayakkabılar, kapüşonlu sweatshirtler, ekose gömlekler, kargo pantolonlar erkek modası 2018 yılında öne çıkan parçalardır. Bu yılın modası ile tarzını oluşturan stil sahibi beylerin gardıroplarında muhakka olması gereken bu parçalar Kış mevsiminde tercih edilenler arasında yerini alıyor. Eski yıllarda Amerikan usülu denim ile denimlerin eşleştirilmesi bu yıl modada yer verilen bir tarz oldu. Hem bayanlar hem de erkekler denim denim eşleştirmesini çok sevdi.

Erkek Moda Renkleri

Sonbahar Kış koleksiyonunda öne çıkan erkek moda renkleri bu yıl coşku, cesaret ve dikkat çekiciliği bir arada barındırıyor. 2018 erkek moda renkleri olarak mor bu yılın ilgi gören renklerinden biridir. Caramel renk tonları 2018 modasının ilgi gören renklerinden bir diğeri oluyor. Altın renkler Sonbahar Kış koleksiyonlarını canlandıran renk tonları olarak değer görüyor.

Erkek modasında olduğu gibi kadın modasında da sarı renk tonlarına bu yıl sıklıkla rastlamak mümkün. Erkeklerde pek görmeye alışık olmadığımız kırmızı tonlar yine Sonbahar Kış renk trendleri arasında yer alıyor. Kışın soğuğu bu mevsim içleri üşütemiyor. Çünkü turuncu renk bu Kış içlerimizi ısıstacak gibi görünüyor.

Erkek Modasının Vazgeçilmez Parçaları

Her yıl modada birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıksa da bazı parçalar yerini korumaya ve erkeklerin gardıroplarında vazgeçilmez olarak kullanılmaya devam ediyor. Modanın eskitemediği bu parçalar deri ceketler, blazer ceketler, sneaker ayakkabılar, jeanler, el yapımı İngiliz kundura ayakkabılar, trençkotlar, chelsea botlar ve bomber ceketler erkek modasının vazgeçilmez trendlerinden oluyor.

Erkek modasında en sık karşılaşacağımız tasarım genellikle denimlerle denimlerin eşleşmesi olacaktır. Kıyafetlerde yer alan spor dokunuşlar yine Sonbahar Kış koleksiyonunda modayı takip eden beyleri  bir hayli heyecanlandırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu