Moda

Soğan Kabuğu Rengi Kombin Önerileri Nelerdir?

Soğan Kabuğu Rengi Kombin Önerileri Nelerdir? Son zamanlarda soğan kabuğu rengi kombinasyonları ön plana çıktı. Peki kombinlemesi zor olan bu renk, hangi renklerle nasıl kombinlenir? İşte cevabı..

Soğan Kabuğu Rengi Kombin Önerileri Nelerdir? Soğan kabuğu renginin yumuşak, pastel tonları gerçekten her mevsime yakışıyor ama daha çok sonbahar ve kış dönemlerinde kullanıldığını görüyoruz. Bazen pantolonlarda, bazen bluzlarda ve özellikle elbiselerde gördüğümüz bu güzel rengi nasıl kullanacağınız konusunda şüpheleriniz varsa ve soğan kabuğunun rengini nasıl kombinleyeceğinizi düşünüyorsanız işte size renk önerilerimiz. ;

Siyah İle Soğan Kabuğu Rengi

Siyaha yakışmayan bir renk düşünebilir misiniz? Muhtemelen değil. Siyahın asaletini her renkte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah ve soğan kabukları birlikte harika görünüyor. Siyah kloş pantolonun üzerine dar veya bohem bir bluz veya soğan kabuğu rengi gömlek giyebilirsiniz. Soğan ten rengi elbisenizi siyah kuşak, siyah çanta, siyah fular ile tamamlayabilirsiniz.

Kırık Beyaz İle Soğan Kabuğu Rengi

Soğan kabuğu ve beyazımsı yan yana hayal ederseniz, zarif bir uyum yakalayacağınızı göreceksiniz. Nasıl birleştirileceğine gelince, açıkçası seçim sizin olmalı. Kirli beyaz bir bluzu soğan derisi pantolonla tamamlayabilir, soğan derisi bir tunik ile kirli beyaz pantolonu kombinleyebilirsiniz. Bu iki rengin birbiriyle uyumlu olacağını bilmek, kombin yaparken sizi özgürleştirecektir.

Gri – Füme – Soğan Kabuğu Rengi

Biraz garip gelebilir ama soğan kabuğu ve gri tonları birbirine çok yakışıyor. Bir yaz akşamı giyeceğiniz soğan kabuğu rengi elbiseyi omuzlarınıza atacağınız füme bir şal ile tamamlayabilirsiniz. Soğan kabuklarını kombin yaparken ana renk olarak kullanabileceğiniz gibi tamamlayıcı aksesuar rengi olarak da kullanabilirsiniz. Bazen bir atkı bile kıyafetinizin yıldız parçası olabilir.

Kahverengi Soğan Kabuğu Rengi

Soğan kabuğu rengi nasıl kombinlenir sorusunun en yaygın cevabı kahverengidir. Soğan kabuğunun kahverengi tonlara yakın olması iki renk kombinlerin güzel görünmesini sağlar. Kahverengi ile kombin yaparken her iki rengin dengeli kullanımına dikkat etmelisiniz.

Mavi Soğan Kabuğu Rengi

Kovboy mavisi, açık mavi, turkuaz, mavinin soğan kabuğuna yakışan tonlarıdır. Mavinin en koyu tonu olan lacivert, soğan kabuğunu da canlandırır. Jean üzerine soğan derisi gömlek, bluz, tunik rahatlıkla giyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu