Teknoloji

Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızın saltanatını sarsacak bir ürün olan akıllı saat, sürekli kendini geliştirerek piyasada yerini almaktadır. Şuan da çok tercih edilen bir ürün olmasa da zamanla telefonumuzun yerini alacak gibi görünüyor. Akıllı saat ne işe yarar sorusuna en kısa ve net cevap olarak, telefonun yaptığı her şeyi dersek yanlış söylemiş olmayız. Giyilebilir teknoloji olan bu ürün işlemciye sahiptir ve bu şekilde bilgisayar ile uyumlu çalışır. Akıllı saatlerle mesaj yazabilir, e-mail okuyabilir ve sosyal ağlarda gezebilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı değil elbette. Gelen çağrılara cevap verilebilir ve istenilen kişi aranılabilir. Kamerası sayesinde resim çekip sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Ses kaydedebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Ajanda, takvim, hesap makinesi, adım sayar, nabız ölçer, süre ölçer, alarm, radyo ve kalori hesaplama gibi uygulamaları rahatlıkla kullanılır. Ayrıca telefon kaybetmeniz imkânsızlaşır çünkü telefondan 10 m uzaklaşmanız sonucunda sizi uyarır.

Akıllı Saat İle Hayatınıza Hız Katın

Akıllı Saat İle Hayatınıza Hız Katın

Çalışırken veya spor yaparken işinizi yarım bırakmadan telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Telefonun çantanızda ya da cebinizde olması bildirim görmenizi engellemez her an mesaj ve çağrıları görürsünüz.

Akıllı Saat Markaları Nelerdir?

Akıllı Saat Markaları Nelerdir?

Akıllı saat markaları olarak Apple, Google, Sony, Samsung, Quadro, Victor, LG, Motorolasayılabilir. Bunlar en bilindik markalardır ve daha birçoğu sayılabilir. Kaliteli markalar kendini özgün olarak geliştirir ve değişir. Ucuz diye alınan sahte akıllı saatler sizi yarı yolda bırakır. Garanti belgesi olan akıllı saatleri tercih etmeniz faydalı olacaktır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu