Güzellik

Ankara Karın Germe

Ankara Karın Germe

Estetik insanoğlunun sanatta ve yaşamda güzeli yaşaması ve haz almasını sağlar. Felsefe bilimi aklı yönlendir iken, estetikte sanatın vazgeçilmez bir parçası olarak hazzı şekillendirir. Bu açıdan sağlıklı yaşamanızı sağlamak ve psikolojik dengemizi yardımcı olmak amacı ile estetik operasyonlara gireriz. Bu boyuttan bakıldığında, Ankara karın germe ameliyatlarının yapıldığı önemli bir şehirdir.

Bilgi kullanılabildiği ölçüde ekonomiye katkı sağlar. Teknoloji ise bilgiye kullanma düzeyinde pratiklik kazandıran araçtır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri 1980 lerden bu yana yakın takibe alan ülkemizde, söz temsil Ankara karın germe ameliyatı geldiği nokta itibari ile sağlık hizmetleri alanına çok önemli katkılar sağlamaktadır.

Yaşlanma,  doğum sonrası kalan kilolar, aşırı kilo alma, obezite, vücudun yağ bağlaması, diyet sonrası deri ve kas gevşemesi, karın bölgesinde sarkma, psikolojik nedenler gibi pek çok nedenden ötürü oluşan görsel bozuklukları karın germe ameliyatı ile giderimekteyiz.  Bu operasyonlar liposuction yani yağ aldırma denen operasyonları ile birlikte yapılabilmektedir. Dengesiz beslenmeden kaynaklanan yağlanma kadınlarda bel, kalça bölgesinde, erkeklerde ise göbek bölgesinde yoğunlaşarak hayati tehlike yaratacak konumlara kadar ulaşabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu