Teknoloji

Bedava VPN: ZenMate!

DNS yasaklandığında önünüze çıkan tüm engeller ve yasakları yıkmak istediğinizi biliyoruz. Çünkü yasaklanan sitelere baktığımızda genel olarak sosyal ağlara yasak konulduğu yönünde… Oysaki sosyal ağlar, günümüzde en çok kullanılan ve en çok zaman geçirdiğimiz internet sayfalarıdır. Ancak bu konuda artık içiniz rahat olsun. İnternet sitesine erişimden ziyade DNS yasağı bile olduğunda direkt olarak VPN sayesinde sizlerde sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bedava VPN: ZenMate!
Bedava VPN: ZenMate!

Google Chrome kullanıcısıysanız eğer eklentiler kısmında bulunan ücretsiz harika bir eklenti bulunuyor: ZenMate VPN eklentisi. Bu eklentisi sayesinde ücretsiz olarak bilgisayarınıza VPN kurmuş olur, saniyeler içerisinde kurabileceğiniz ve hiçbir ayar gerektirmeyen bu eklenti sayesinde bilgisayarınızdan sorunsuz olarak yasaklı sitelere erişim yapabilirsiniz.

Eklentiler bakımından ve hafif bir tarayıcı olduğunu söyleyebileceğimiz Chrome, gerçekten rahat kullanımıyla günümüzde tercih edilmelidir. Hele ki yasaklı sitelere giriş sorunu olduğunda ve DNS ile bu sorun çözülmediğinde sizlerde ücretsiz VPN kurabileceğiniz eklentiyle beraber sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz VPN için ZenMate Kurun

Tamamen ücretsiz bir eklenti olan ZenMate VPN eklentisi sayesinde sizlerde DNS ayarlarınızı değiştirmekle uğraşmadan kolay ve hızlı bir şekilde eklentiyi tarayıcınıza kurarak, tarayıcı üzerinden istediğiniz sitelere erişim sağlayabileceksiniz.

Bedava VPN: ZenMate!
Bedava VPN: ZenMate!

Bu eklenti, sizleri farklı bir ülkeden siteye bağlanıyor gösterecektir. Bu sayede erişim yapacağınız siteye Türkiye’den bağlanmış gibi gözükmeyeceğiniz için, rahatlıkla, sorunsuz olarak erişim yapabilecek; yasaklı olduğuna dair bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Şuan için Google Chrome tarayıcısında kendisine yer bulan bu eklenti, yakın zaman içerisinde hem iOS ile Android gibi akıllı telefonlarda yer bulacak hem de diğer tarayıcılar olan Firefox gibi tarayıcılarda yerini alacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu