Moda

Bordo Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bordo Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda her dönemde olduğu gibi günümüzde de önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Sonbahar dönemine girdiğimiz şu günlerde moda dünyasında birbirinden önemli defileler, moda merkezlerinde tüm hızıyla sürmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, bordo ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını ve sıkça sorulduğunu görmekteyiz.

Bordo Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bordo renk moda dünyasında hemen her dönemde ön planda olmuş bir renktir. Elbiselerden aksesuarlara kadar her türlü platformda bu rengin kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle bu rengin koyu tonları Sonbahar döneminde sıkça görülmektedir. Bordo ayakkabılar konusunda tercih yapılırken önemli noktalara dikkat edilmelidir.

Bordo ayakkabılar konusunda tercih yaparken ton konusu göz önünde bulundurulmalıdır. Açık tonların daha çok Yaz döneminde kullanıldığı görülmektedir. Bu renk ayakkabılarda özellikle üst kısmı açık olan modeller ön plandadır. Ayrıca bilekten bağlamalı olan modellerin de sık bir şekilde kullanıldığı görülmektedir.

Bordo Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bordo ayakkabılar hemen her türlü kıyafet ile uyum sağlamaktadır. Açık renkli ya da koyu renkli kıyafetler ile uyum sağlayan bu tarz ayakkabılar son derece önemlidir. Özellikle ince topuklu olan modellerin son derece şık ve feminen bir görüntü sunduğu görülmektedir.

Bordo ayakkabılar ile birlikte tarzınızda bütünleştirici görüntü elde edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar ile birlikte her türlü kıyafetinizle uyumlu sonuç elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu ayakkabıların çeşitli modelleri birbirinden önemli firmaların kreasyonlarında yer almakta ve takipçilerin beğenisine sunulmaya devam etmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu