Güzellik

En İyi 5 Likit Fondöten

Hem makyaj için hem de cilt sağlığı için bir önem taşıyan fondöten, ciltler için kusursuz bir görüntü ortaya çıkartır. Eskiden insanlar, cilt hava almadığı için ve cildin hava almasını engellediği için fondöten kullanmazlardı. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile beraber makyaj sektöründe de çok büyük değişimler olmuştur. Yeni nesil fondötenler diyebileceğimiz yeni üretilen fondötenler, gerçekten eskiye göre daha kolay uygulanabilirliği ve sağlıklı olması yönünden tercih ediliyor. Son yıllarda insanların tercihi likit fondötenden yana olmaktadır. Sizlere 5 farklı likit fondöten çeşidi sunacağız.

En İyi 5 Likit Fondöten
En İyi 5 Likit Fondöten

7/8 Yves Saint Laurent Teint Radiance Fondöten

Su ile silikon arasında bir yapısı bulunan bu fondöten, cilde gelen ışığı yansıtır ve ciltte doğal parlaklık sunar. Güneş ışığından cildinizi korur ve yaz aylarında tercih edilebilir.

Giorgio Armani Maestro Fondöten

Cildinizin pürüzsüz olmasını istiyorsanız, hafif görüntü bırakan bu fondöten ile ciltte fondöten olduğunu dahi karşı tarafa yansıtmayacaksınız.

Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten

Bir yandan cildi nemlendiren bir yandan pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmak istiyorsanız bu fondöteni kullanabilirsiniz. İçerisinde ki bitki yağlarıyla cildinizi besler.

En İyi 5 Likit Fondöten
En İyi 5 Likit Fondöten

Mac Studio Fix Fluid Fondöten

Ciltte fondöten parlaklığını engelleyen Mac’in bu fondöteni, gerçekten yağlı ciltler için tercih edilebilir bir fondötendir. 15 SPF ile güneş ışınlarından cildinizi korur.

Maybelline Affinitone 24H Fondöten

Nem, sıcağa karşı dayanıklılığıyla beraber 24 saat kalıcılık sunar. Cildinizin gözeneklerinizi tıkamadan daha hoş bir cilde olmanızı sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu