Moda

Etnik Trendinin Olmazsa Olmazı: Şalvar

Etnik Trendinin Olmazsa Olmazı: Şalvar

2015 yazının öne çıkan trendlerinden biri de etnik giyinmek. Etnik tarz denilince akla gelen ilk şeylerden biri de tabi ki şalvar. Markalar 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında bu otantik giysinin modernize edilmiş halleri olan şalvar pantolon tasarımlarına geniş yer ayırmışlar. Yazlık gardırobunuza bir hatta birkaç şalvar katarak yaz boyunca otantik ve şık etnik kombinlere imza atabilirsiniz.

Şalvar İle Bohem Tarz Kombinler

Bu arada sezonun öne çıkan trendlerinden biri de boho yani bohem tarz. Bohem tarz kombinlerin vazgeçilmez unsuruysa elbette şalvarlar. Yani şalvar kombinleri ile bir taşla iki tarz vurmuş olacaksınız. Şalvar kombinlerine en çok yakışan ayakkabılar sandaletler. Markaların yeni sezon koleksiyonlarından seçeceğiniz sandalet modelleri ile şalvar kombinlerinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Etnik Desenli Şalvar Bu Yazın Gözdesi

Markaların şalvar tasarımlarında özellikle etnik desenlere geniş yer ayırdıkları görülüyor. Canlı renklerin kullanıldığı bu şalvarlar hem yazın ruhuna çok uygunlar hem de çok şıklar. Etnik desenli şalvarları tek renk tişört ya da bluzlarla kombinlemeniz desen ve renk karmaşasına düşmenizi engelleyecektir. Bu kombinleri yine etnik esintiler taşıyan çanta ve aksesuarlarla tamamlayarak kıyafetinize bir bütünlük katabilirsiniz.

Kısacası şalvar modelleri ile yaz boyunca çok şık ve trend görünmeyi, üstelik de hiç zorlanmadan başarabilirsiniz. Şalvarların çok rahat olması sayesinde de sadece şık ve trend görünmekle kalmayıp kendinizi çok rahat hissedeceğinizi de ekleyelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu