Dekorasyon

Ev Dekorasyonunda 60’lı Yılları Yaşatın

 

Giyim ürünlerinde olduğu gibi ev dekorasyonu konusunda da geçmişe dönüş yaşanmaktadır. Retro tarz yükselişe geçmeye başladı. Daha çok, 60’lı yılların trendleri yeniden dekorasyonlarda kullanılmaya başlandı. Siz de o yıllara götürecek eşyaları evinizde 60’lı yılların modasını yansıtarak kullanabilirsiniz. Özellikle 60’lı yılların tarzını ölümsüzleştiren parlak renklerden ve eğlenceli detaylar yer almaktadır. İnternet adresimiz evinde bu tarzı tekrardan yaşamak isteyenler için örnek olabilecek fotoğraflar toplayarak sizlerle bir araya getiriyor.

Evinizi Geçmişe Götürün

Sizde o zamanın tasarım parçalarını doğru şekilde kombine ederek kullandığınız zaman evinizde 60’ların modasına kolayca sahip olabilirsiniz. 60’lı yılların ev dekorasyonu tarzını bu kadar ölümsüz yapan konulardan bir tanesi bu yılın tasarım ürünlerinin neşeli renkleri ve eğlenceli formları olmasıdır. Günümüzde de 60’lı yılların tarzını evlerimizde kullanmaya devam ediyoruz. O dönemin mobilya şekilleri, grafik baskıları ile beraber renkleri bugün de popülerliğini son sürat devam ettirmektedir. Zamanında fiberglass malzemeden üretilen mobilya tasarımları günümüzde teknolojisi ile beraber dekorasyonda kullanılmaktadır. Artık 60’ların neşeli ruhu dekorasyonda moda olmayı başarmıştır.

Retro Havası Katın

Evinizde 60’lı yıllarını stilini getirmeyi düşünüyorsanız 50’li yıllardan başlayarak 80’li yıllara kadar olan dönemi kendinize tema olarak seçebilirsiniz. O zamanı en iyi şekilde yansıtan mobilya, aksesuar ve renkler size yardım edecektir. 60’lı yılların stili büyük desenlere, kalın tasarımlı mobilyalara, parlak renklere ve pop kültürünü yansıtan sürpriz öğeleri içerisinde bulundurmaktadır. Sitemizde yer alan fotoğraflarda 1960’lı yılları tema olarak seçebilir, retro stil salon dekorasyon örneklerini kolayca inceleyebilirsiniz. Sizde bu modelleri kullanarak kendinizi 60’lı yıllara götürebilirsiniz. 2018 yılında Retro dekorasyon modelleri yeniden geri dönüş yaptı. Sizde evinizde 60’lı yılların mobilyalarını kullanarak zamanı geriye döndürebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu