Moda

Hanımlar İçin Şort Ve Etek Modelleri Nasıl Seçilmelidir

Hanımlar İçin Şort Ve Etek Modelleri Nasıl Seçilmelidir

Özellikle yazın hanımların en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında şort modelleri yer almaktadır. Oldukça rahat bir kullanıma sahip olan bu ürünler ile yazın tadı ayrı bir sürülmektedir. Ancak yaptığınız bir takım kombin yanlışları ile bu ürünlerle sadece rahatlık kazanmaktasınız. Dikkat edeceğiniz birkaç önemli nokta ile artık sizlerde bu ürünlerle hem rahatlık kazanacak hem de oldukça şık bir hale kavuşacaksınız.

Şortlar Ve Çantalar

Hanımlar genelde mutlaka ama mutlaka çanta almadan duramazlar. Eğer şortlarınız için bir çanta modeli seçmek istiyorsanız o zaman küçük bir çanta seçmelisiniz. Boyundan geçirmeli olması gereken bu çantalar ile yazın hem rahatça eşyalarınızı taşır hem de kendinize şık bir hava katarsınız. Hatta bu çantaların zincir bir tel yapısının olması sizlere ayrıca bir hava katar.

Etek Modelleri Ve Ayakkabılar

Yazın ve kışın vazgeçilmez ürünü etek modelleri kullanıldığı mevsime göre farklılık gösterir. Kışın mesleki anlamda çalışan hanımlar daha çok tam diz hizasına bulunan düz etekleri tercih ederler. Bunun yanı sıra partilere ve ya açılışlara giden hanımlar ise kalem etek modelini sıkça kullanmaktadırlar. Yeni tarzda üretilen etek modeli fiyatları oldukça uygundur.

Etekler Ve Çantaların Uyumu

Bir eteğin en önemli aksesuarı çantalardır. Bu nedenle çanta modeli seçerken dikkatli olmalısınız. Genelde tam diz hizası bir etek tercih ettiyseniz o zaman yandan kola askılı bir çanta sizin işiniz görür. Bunun yanı sıra daha çok diz üstü mini denilen tarzda bir etek aldıysanız o zaman çantanız sapsız ve küçük olmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu