Moda

Oxford Stili Ayakkabılar Nasıl Giyinir?

Günümüzde ayakkabılar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Ayakkabı piyasasında çeşitli markalar çıkmış ve ayakkabıları fiyat olarak düşürmüştür. Binlerce marka arasında dikkatimizi çeken oxford ayakkabı modelleriyle piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Adının nerden geleceğine gelirsek, bir zamanlar oxford üniversitesinde ki her insanın bu ayakkabıları giymesinden gelmektedir. Geçmişte sadece erkek ayakkabı modeli bulunan ve erkekler için tasarlanan oxford ayakkabı markası, günümüzde artık kadın ayakkabı modelleriyle de dikkatimizi çekmektedir.

oxford stili
oxford stili

Oxford Ayakkabı Modelleri ve Satışı

Kadın ayakkabı modelleri içersinde düz babet ve topuklu babet şekilleri oldukça kullanılmaktadır. Kendine özgü delikli desenleri modellerinde görebilirsiniz ama her modelinde bu desenlere yer vermeyebilir. Son zamanlarda oxford ayakkabı modelleri oldukça popüler bir akıma dönüşmüştür. Yapısı olarak rugan deri dantel süet ve kadife gibi malzemelerden yapılması her türden kıyafetin altına kombine edebileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Her tarza uygun olarak spor tarzı veya klasik tarzına uyabilecek modeller üreten oxford ayakkabı modelleri popülerliğini daha da artıracağa benziyor.

Puantiyeli sarı kombinler
Puantiyeli sarı kombinler

Renk bakımından genellikle iki tarzda üretilmektedir. Burun kısmı genellikle farklı renk diğer tarafı farklı renk olarak piyasaya sürülmektedir. Gece kıyafetlerinin altına da çekinmeden giyinebilir ve kendisi başlı başına bir tarz olduğu için birlikte giyeceğiniz kıyafetler veya aksesuarlarla kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Oxford ayakkabı modellerini mağazalardan veya internet ortamından kolay bir şekilde satın alabilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu