Dekorasyon

Portmantolar ve İşlevi

Evlerimizin bazı eşyaları vardır. Bulundukları yerlerde olmadıkları zaman,  ev yaşantımıza ciddi sıkıntılar açabilecek cinsten eşyalardır bunlar. Buzdolabı diyebilirsiniz, çamaşır makinesi diyebilirsiniz ilk etapta,  evet bunlar da var ama beyaz eşya olmayan eşyalardan bahsediyorum ben.

Portmantolar ve İşlevi
Portmantolar ve İşlevi

Yatak odası içinde olmayan bir raydolap mesela, nasıl sıkıntılı dakikalar yaşatır sizlere bir düşünün. Ya da bir genç odasında olmayan elbise dolabını düşünün, o odanın ne hale gelebileceğini getirin gözünüzün önüne. Bu tür eşyalar hayatımızı kolaylaştıran eşyalardır. Olmadıkları zaman sıkıntılı dakikalar yaşarız ve bu bizim evimizin düzenini bozmaya yeterli bir sebep teşkil eder.

Portmantolar
Portmantolar

Evimizin girişi için tasarlanan portmantolar, giriş için olmazsa olmaz niteliği taşır. Bu eşyanı varlığı, birçok olumsuz durumun oluşmasını ortada kaldırmaya yeter. Kapının hemen girişine konulan bu eşya içerisine, ayakkabıları, terlikleri ve montları alır. Bunların ortadan kalkması ise, en çok sizleri rahatlatacaktır. Bir sürü eşya kalabalığının içerilere girmesi, muhafaza edilmesi, evinizin de yükünü hafifletecek bir unsur olacaktır. Evlerimizin olmazsa olmazı değerinde olan bu eşya ile ev dekorasyonunda, düzenin yakalayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu