Moda

 SADELİK RAFTA DESENLER PANTOLONDA

 SADELİK RAFTA DESENLER PANTOLONDA

Kadınlık doğamız bize “etek” dese de biz kadınlar pantolon giymesek olmaz.Rahatımıza düşkün oluşumuzdan biz pantolondan vazgeçemeyiz.Her mevsim her şeye yakıştırıp kombin yaparız.70 li yıllardan bu yana bu tutkumuzun çeşitleri de bir hayli artmakta.Seçeneklerimiz çoğalmakta.

 

Son  zamanlarda sokağa çıktığımızda bayanların üzerinde değişik modellerde desenli pantolonlar görmekteyiz.Çiçeklerden puantiyelere, çizgilerden kumsallardaki palmiye ağaçlarına kadar her şekli pantolonun üzerinde görmek mümkün.

 

Özellikle şalvar şeklindeki pantolonlarda desenler göze çarpmakta.Yazın bunaltan sıcağında bu modeller oldukça kullanımda.Hem çok rahat hem de şık.Rengi deseni seven her bayan bu modelleri çok seviyor.Gardıroplarında yer veriyor.

2015 yaz koleksiyonunun gözdesi olan desenli pantolon modelleri pek çok markanın satışa sunduğu sezon trendleri arasında.Sokağa çıktığınızda bayanların üzerinde sade pantolonlardan çok desenli pantolonları rahat bir şekilde görebilirsiniz.

 

Bunaltan sıcaklarda en büyük kurtarıcımız olan bu modelleri her yerde her kombin de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Örnek verecek olursak ; basen bölgesinde fazlası olduğunu düşünen bayanlar yoğun desenlerin illizyonuyla daha düzgün bir görünüme kavuşabilir.Yada dar kesim desenli bir pantolon üzerine sade bir ceketle şık kombinler yapabilirsiniz.

Uzun bir süredir vitrinlerde yerini koruyan desenli pantolonlar ileri ki zamanlarda da popülerliğini yitirmeyecek gibi duruyor.Sizde bu akıma katılanlardan biri olmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu