Moda

~~Şık olduğunu sanan ünlüler

Şık olduğunu sanan ünlüler vahim bir şekilde yanılıyor olabilir. Giydikleri her parçaya küçük birer servet yatıran ünlüler kimi zaman zevksizlikleri ile herkes şaşırtıyor. Giydikleri ve yaptıklarıyla büyük olay yaratan dünya starları kimi zaman giyim konusunda çok başarısız olabiliyor. İşte 2015 golden globe ödül töreninde en rüküş kıyafet seçimlerini yapan ünlüler…

3
Lena Dunham

 

~~Girls dizisinin yıldızlarından biri olan Lena Dunham, parlak oyunculuk kariyerinin yanı sıra yaptığı kötü kıyafet seçimleri ile de ün salmış durumda. Lena Dunham, bu kötü şöhretini 2015 Golden Globe Ödül töreninde de bozmamış. Üzerine oturmayan cafcaflı kırmızı elbisesi aynı zamanda çok kötü bir etek kesimine sahip. Dükkanda görsek koşarak uzaklaşacağımız bu elbiseyi Dunham böyle önemli bir gecede giymeyi tercih etmiş. Üstelik altına seçtiği sivri burun demode ayakkabılarla birlikte! Her iki koluna da taktığı iri incili altın bileklikler ise tek başlarına birer rüküşlük abidesi olabilecek potansiyelde.  Gecenin en kötü elbiselerinden biri de kesinlikle bu!

21
Keira Knightley

~~Karayip Korsanları (Pirates of Caribbean) serisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Keira Knightly 2015 Golden Globe ödülleri için bu elbiseyi tercih etmiş. Fakat ne yazık ki bu korkunç elbiseyi genç yıldızın güzelliği bile kurtaramamış. Elbisenin boyun ve etek kısmında yer alan demode fırfırlar, tam oturmayan kemerli bir bel kısmı ve absürt kelebek desenleri ile bu elbise gecenin en rüküş elbisesi olmayı hakkediyor. Oyuncunun koluna taktığı büyük kelebekli aksesuar ise bu faciayı daha da vahim hale getiriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu