Moda

Skinny Jean Giymenin İncelikleri

Skinny Jean

Jean giymek, gençler ve ruhu genç kalanlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Rahatlığı, özgürlüğü ve bazen de başkaldırmayı simgeler.

Skinny Jean bir diğer adıyla sigara pantolonlar ise, özgürlüğün ve rahatlığın yanında şıklığın ve zarafetin de simgesidir. Her yıl ve her sezon gözde olan, modası asla geçmeyen belki de tek pantolon özelliği taşır.

Jean modelleri arasında en çok tercih edilen ve her daim zevkle giyilen bu pantolonların da giymenin incelikleri vardır.

2015 Yaz sezonun bir parçası olan bu pantolonların kimlere daha çok yakıştığını ve Skinny Jean kombin önerileri hakkında bilgi edinmeyi öğrenmek gerekir.

İşte şık bir pantolon olan skinny Jean giymenin incelikleri;

Nasıl bir Skinny Jean almalı?

Kadın belini ve bacaklarını sıkı olarak saran iyi bir skinny jean, kesinlikle esnek bir dokuya sahip olmalıdır.

Skinny denim olup da esnek bir dokuya sahip olmayan bir Jean oldukça rahatsız edicidir. En ideal olanı, %80 pamuk ve %20 likra oranlarına sahip kotlardır.

Skinny Jean modellerini kimler tercih etmeli?

Bu tarz pantolonlar, ince ve zayıf kadınlara daha çok yakışır. Bacakları uzun ve ince olan, basen ve göbek sorunu olmayan her kadın rahatça giyebilir. Eğer 5-6 kilo fazlanız varsa ve bu pantolonları giymek istiyorsanız, basenlerinizi örtecek bir gömlek, bluz veya tişörtle çok rahat kullanabilirsiniz.

Skinny Jean kombin önerileri

Etkileyici bir görünüme sahip olmak ve pantolonunuzun öne çıkmasını istiyorsanız, iddialı bir üst giysi giymemelisiniz. Örneğin çok renkli bir tişört yerine daha sade bir tişört giyerseniz, pantolonunuzun etkisini arttırmış olursunuz.

Bu tarz pantolonlara en çok yakışan ayakkabı ise mevsimine göre değişir. Yazın converse ve babetlerle giyilebileceği gibi, kışın uzun çizmelerle kombinlenebilir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu