Diyet

1 Haftada 3 Kilo Verdiren 7 Günlük Program

İnsanlar için en büyük sorun kilo vermek bun nedenle kişilerin her zaman sağlıklı bir şekilde kilo üzerine araştırmaları devam etmektedir. Bu süreç içerisinde yalnızca kilo değil sağlıklı bir şekilde kilo alıp vermekte öneli olmuştur. Ancak yapılması gereken en önemli şey bu süreç içerisinde diyetisyen yardımı ile bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamak olacaktır.

Sağlıklı bir şekilde bu süreci geride bırakabilmek adına yapılması gereken en önemli şey iyi bir uzamandan yardım almak ve onun vereceği listeye göre bu süreci tamamlamaktır.

İstenilen Şey Sağlıklı kilo Vermek

Artık 1 haftada 3 kilo vermek mucizevî bir şey değildir. Kişilerin uyması gereken liste ile artık kısa süre içerisinde istedikleri görünüme kavuşmaları oldukça kolay bir hale gelmiştir.  Hafta başından itibaren kahvaltıda yağsız peynir, tam buğday ekmek, domates ve salatalık tüketmeleri gerekmektedir. Ara öğün olarak kuru kayısı ve ceviz tercih edilmelidir.

Öğle yemeğinde haşlama makarna, peynir yenilmeli ve sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi sağlanmalıdır. Yine ara öğün olarak yağsız yoğurt tercih edilmelidir. Akşam yemeğinde kişinin uzun süre tok kalmasını sağlayan ızgara veya balık buna ek olarak salata yenilmelidir. Akşam için en iyi ara öğün ise mandalina gibi sağlıklı besinler olmalıdır.

Sizler de kendiniz için iyi bir liste hazırlamak istiyorsanız işte bu şekilde haftanın başından sonuna kadar tüm sağlıklı besinleri tüketerek kolayca istediğiniz ideal kilonuza kavuşabilirsiniz. Hem de bu süreçte güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Sağlıklı kilo vermek için yapmanız gerek en önemli şey bu şekilde tüm öğünleri güzel bir şekilde tamamlamış olursunuz. Kendiniz için böyle hep en iyisini tercih edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu