Moda

İş Kadınları İçin 4 Kombin Önerisi

İş yaşamında ne giyinsem telaşı bir türlü bitmez. Bu yüzden iş kadınları için 4 kombin önerisi yaptık ve seçim yapma derdini ortadan kaldırdık. Zaten sınırlı alternatif olduğu için size bu ürünlerin farklı renk ve modellerini almak kalıyor. Normal kilosunda olan herkes, aşağıdaki kombinleri haftanın her günü tercih edebilir.

Etek Ceket Kombini

Etek ceket kombini en popüler kombinler arasındadır. Bu kombinleri tercih edenler vücut şekillerine uygun olarak takım elbise modelleri tercih edebilir. Basenleri geniş olanlar kalem etek ve yüksek bel etekleri, dar olanlar ise her modeli tercih edebilir. Sezonun moda renklerine uygun olan klasik etek ve ceketler giyinebilirsiniz. Ya da farklı parçaları bir arada kullanabilirsiniz.

Ceket Pantolon Kombini

Ceket pantolon kombinleri de iş kadınlarının ilk seçimidir. Özellikle soğuk günlerde tercih edilen ceket pantolon kombinleri ile vücudunuzu şık gösterirken, rahat da hissedebilirsiniz. Farklı kumaş çeşitlerinden olan ceketler ve pantolonları da birlikte kullanabilirsiniz. Bu tür kombinlerde genelde başarısızsanız, hazır parçalar seçebilirsiniz.

Ceket Elbiseler

Son dönemin favori parçalarından olan ceket elbiseler, iş yaşamında çok iyi bir seçim oluyor. İş sonrası bir davete giderken de tercih edeceğiniz bu kıyafetler, iyi bir vücudunuz varsa size yardımcı olabilir. Ceket elbiseler asimetrik görünümleriyle bacaklarınızı daha uzun gösterebilir. Ama fazla kilolarınız varsa bu seçenek sizin için pek uygun olmayabilir.

Tulumlar

Kıyafet seçiminde birçok farklı alternatifin değerlendirileceği iş kadınlara özel kombinler arasında tulumlar da son yıllarda dikkat çekti. Hem rahat hem de şık görünen cuma kombinlerinden olabilecek tulumları da iş yaşamında güvenle giyinebilirsiniz. Özellikle krep kumaşlar çok güzel oluyor ve gece gündüz giyinebileceğiniz bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu