Burçlar

Koç, Boğa ve İkizler Burcu Haftalık Yorumları

Koç, Boğa ve İkizler Burcu Haftalık Yorumları! Haftalık burç yorumları köşemizde adım adım burçlar hakkında detaylandırılmış bilgileri sunuyoruz.

Koç, Boğa ve İkizler Burcu Haftalık Yorumları! İlk burcumuz olan koç, boğa ve ikizler burcu ile bu haftanın detaylandırılmış burç açıklamalarını sağlayacağız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç burcu olanlar ve yükseleni koç olanlar haftaya hızlı giriş yapacaklar fakat haftanın son günlerinde biraz durulup işinize ve gücünüze odaklanacaksınız. Koç burçlarının, yediğine ve içtiğine dikkat etmesi gerekiyor zira bu hafta boyunca hafif veya orta düzeyde mide ve bağırsak sorunları yaşayabilirsiniz.

Hafta ortasına doğru daha gergin zamanlar sizi bekliyor olacak. Diğer insanlardan destek talebinde bulunmanız ve yalnız kalmak istememeniz kaçınılmaz olacaktır. Koç burçları bu hafta ani kararlardan ve sinirden uzak durmalıdırlar.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burçları için bu hafta son derece eğlenceli ve verimli geçecek, sevdiklerinizle bir araya gelip keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Konuşulacak çok fazla detay ve dedikodu sizleri bekliyor olabilir.

Bu hafta maalesef boğa burçları, işinde mutlu olamayabilirler. İşleri aksayabilir veya yavaşlayabilir tüm bu olumsuzluklara rağmen başı dik ve saygılı bir şekilde çevresine uyum sağlayan boğa burçları, hiç beklenmedik güzel tepkilerle karşılaşabilirler. Sevdiklerinden güzel sözler, güzel planlar duyabilirler. Bu hafta boğa burçları için, özellikle cumartesi günü ilham verici gün olarak görünüyor. Fikirlerinizi açıkça ifade edebileceğiniz en verimli gün cumartesi günü gözükse de Pazar günü fikriniz tamamen değişebilir. Bu açıdan da boğa burçlarını sınavla dolu günler bekliyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu olanlar ve yükseleni ikizler olanlar için bu hafta ev ve dekorasyon haftası olabilir. Çarşamba akşam saatlerine kadar ev, dekorasyon, aile, değişim ve emlak konuları kafanızı meşgul edebilir. Ailenizle sohbet edeceğiniz bol vaktinizin olduğu günler sizi bekliyor.

İkizler burcu bu hafta yüksek gerginliklere ve içsel bunalımlara açık olmalıdırlar. Kendinizi, şartları ve yanınızdaki insanları çok fazla zorlamamaya çalışın bu hafta sakin olmak ve düşünmek için ikizler burcu şanslı. İkizler burcu için de cumartesi gününün anlamı büyük. Bu hafta cumartesi günü, para ile ilgili ne yapmanız gerektiği ve yeni fikirler karşınıza çıkabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu