Diyet

Alan Diyeti

Dünyanın en çok tercih edilen ve en kaliteli diyet programları olarak gösterilen 8 diyetten birisi olarak gösterilmekte olan Alan diyeti, diğer diyet programlarından tamamen farklı bir şekilde kişinin almakta olduğu kalorinin azaltılması üzerine kurulu olan bir diyet programı değildir. Son yılların en iyi, en başarılı ve en çok tercih edilmekte olan bu diyet programı, uygun bir biçimde paylaştırılmasını tavsiye ediyor.

Alan Diyeti
Alan Diyeti

Alan Diyeti Programı Nasıl Belirlenir

 

Son dönemlerin popüler diyet programına göre her öğün içerisinde bir porsiyon et, bir porsiyon etin yaklaşık olarak iki katı düzeyinde de iyi karbonhidrat ve zeytinyağı, fındık, ceviz gibi kötü olmayan yağlar tüketilmekte ise, hem sağlıklı bir beslenme hem de sağlıklı bir kilo verebilme sağlanabiliyor. Dünya genelinde saygı gören ve yoğun şekilde tercih edilmekte olan diyet uzmanları tarafından da bu diyet dünyanın en başarılı ve en iyi etki sağlamakta olan 8 diyet programından birisi olarak gösteriliyor.

 

Alan Diyeti
Alan Diyeti

Alan diyeti ilk olarak Dr. Baryy Spears tarafından uygulanarak, alınan başarılı sonuçlar neticesinde dünya genelinde kilo sorunu yaşayan bayanlar ile paylaşılmıştır. Bu neden dolayısı ile de günümüz modern çağında dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.

 

Bu diyet programı gün içerisinde tüketilmekte olan yiyeceklerde yüzde 40 oranında karbonhidrat, yüzde 30 oranında protein ve yüzde otuz oranında yağ olarak zayıflamak isteyenlere program hazırlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu