Güzellik

Karın Germe Ameliyatı

Karın duvarının şekillendirilmesinde kullanılan plastik cerrahi yöntemleri nelerdir?

Karın duvarı şekillendirilmesinde kullanılan yöntemler liposuction (yağ emme) ve abdominoplasti (karın germe) yöntemleri önemli şekilde tercih edilir. Başarılı karın germe ameliyatı ile karnınız eski haline kavuşacaktır.

Karın Germe Ameliyatı
Karın Germe Ameliyatı

Abdominoplasti(Karın Germe Ameliyatı) Nedir ve Kimler Yaptırabilir

Karın duvarında bulunan fazla yağlar çıkarılır ve gevşemiş kaslar tekrar şekillendirilir. Başarılı karın germe ameliyatı gevşek yağ dokusunu ve şiş görünümü giderir. Yağlanma ve sarkma problemlerinde başarı ile uygulanır. Sağlıklı olan diyet ile zayıflayamayan kişilere uygulanır.

Marriage Abdominoplasti ile Klasik Abdominoplasti ve Miniabdominoplasti Tekniklerinden Farklılığı Nedir

– Klasik abdominoplasti karın duvarında fazla miktarda yağ birikmesi olduğu zaman uygulanır.

– Mini-abdominoplasti ise orta dereceli yağ birikmelerinde kullanılan yöntemdir.

– Marriage abdominoplasti mini-abdominoplastide karın yağlarında görülen ve esnekliği giden karın içi dokularının güçlenmesinde kullanılır.

Karın Germe Ameliyatı
Karın Germe Ameliyatı

Abdominoplasti Sonrasında İyileşme Süreci

Hasta aynı gün evine gidebiliyor. 1 gün hastanede de kalabilir. Ameliyat sonrası hemen yürümeye başlanır. 4 gün sonra ise dışarı çıkar. Ameliyat izi 6 ya da 9 ay sonra görünmez hal alır.

Karın dokusu güçlendiğinde ve yağlar gittiği zaman kişinin kendine güveni geliyor. Ameliyattan özellikle %90 memnuniyet alındığı belirtilir. Hastalar kısa sürede iyileşmesi iş durumlarından da alıkoymaz. Güvenli şekilde uygulanacak bir yöntemdir. Diyet yapıyorsunuz ve bir türlü karınınız şekle girmiyorsa sizlere en uygun yöntemdir. Kısa sürede başarıyı kendiniz de göreceklsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu