Burçlar

Boğa Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Boğa Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Boğa burcunda doğan insanların, materyalist olma klişesine uydukları ve yapmak istedikleri şeyi başarmak için dikkatlerini odaklama konusunda yetenekli oldukları söylenir.

Boğa Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Kişinin sahip olduğu şeylerin sorumluluğunu alması gerektiği fikri, yaşam tarzları için hayati önem taşır. İşte boğa burcu hakkında merak edilen detaylar..

Boğa Burcu Kişisel Özellikleri

Boğa burcunda doğan kişiler, yardım eli uzatmaktan keyif alan sadık arkadaşlar ve aile üyeleridir. Risksiz bir yaşam sürmek istedikleri için riske girmezler. Hedeflerine ulaşma konusundaki sarsılmaz bağlılıkları, bazılarını tamamen çılgına çevirmek için yeterli olabilecek olağanüstü bir sabır düzeyi gerektirir. Bütün bunlara rağmen sıcak misafirperverlikleri ile tanınan ve rağbet gören kişilerdir. Somut konuları tartışırken kendilerini daha rahat hissederler ve çoğu zaman gerçek dünya deneyimlerine atıfta bulunarak savunulabilir sonuçlara varırlar. Bu onların dini uygulamalarından da memnun olduklarını gösterir. Buluşmalar düzenlerken tercihlerine ve konforlarına diğerlerinden daha fazla öncelik verirler. Bir insan hayattan istediğini elde ettiğinde, hiçbir şey onu bu yolda devam etmekten alıkoyamaz. Maddi güvenliğe giden bir yol olarak gördükleri için parasal başarıya yüksek öncelik verirler. Arazi ve yapı satın alma sürecinde oldukça yeteneklidirler. Finans ve iş yatırımları hakkında ek bilgi almakla ilgilenirler.

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Kısa, güçlü boyunları ayırt edici bir özelliktir. Kısa boyunları ve yorgun ifadeleri vardır. Koyu saçları, koyu gözleri ve koyu tenleri var. Kıvırcık veya çılgınca dağınık saçlara sahip olmak mümkündür. Genç boğalar ve özellikle boğa hanımları göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Bununla birlikte, olgunlaştıkça ve nişastalı yemeklere aşırı düşkün olduklarında yüzleri ve vücutları yuvarlak ve ağırlaşır.

Aşk Hayatı

Çekici bir boğa burcuna önce hangi cesur erkeğin yaklaşma cesaretini toplayacağını merak etmekten kendimizi alamıyoruz. Aşk, yaşadığınız doğal bir duygudur. İnatçılığınız ve bağnazlığınız birçok erkeğin elinde ölümcül olabilir. Çarpıcı güzel görünümünüz, türünün tek örneği cazibeniz ve büyüleyici kişiliğiniz sayesinde, herkesin ilgi odağı olacaksınız. Cinsel yöneliminiz nispeten kısa bir süre içinde sizin için belirgin hale gelecektir.

İş Hayatı

Katı disipline yaptığı vurgu ve cevapları kendi çerçeveleri içinde bulma çabaları bazılarına temelsiz görünebilir. Açıkça söylemek gerekirse, destekleyici kanıtlar olmadan ileri sürülen iddialara şüpheyle yaklaştığı için, aceleniz varsa birlikte çalışabileceğiniz en açık sözlü kişi o değildir. Yanlış yolda olduğunuzu anladığınızda hatanızı akıllıca birisine bildirirseniz, ciddi bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Boğa burcunun çalışanları, hırslarının şirketin başarısının önüne geçmemesine dikkat etmelidir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu