Güzellik

Doğru Oje Rengi İle Cıvıl Cıvıl Tırnaklar

Doğru oje rengi ile cıvıl cıvıl tırnaklara sahip olmak için dikkat edilmesi gereken şeyler tüm kadınlar tarafından çok merak edilmektedir. Giyilen giysiye uygun sürülen ojeler her zaman tamamlayıcı bir unsurdur. Peki, bunun için doğru oje ne olmalıdır?

Doğru oje rengi ile cıvıl cıvıl tırnaklar nasıl olmalıdır? Çoğu kadın ek ve tırnak bakımına oldukça önem verir. Tırnak bakımı denildiğinde ise akıllara ilk renkli ojeler gelir. Çünkü bakımlı tırnaklar da ojeler vazgeçilmezdir. Koyu renkli ojeler, soft renkli ojeler ya da iddialı neon renkli ojeler tırnağa sürüldüğünde farklı bir hava katıyor. Günlük yaşamda kıyafetinin rengine göre oje sürmek kadınların vazgeçemediği bir alışkanlıktır. Özellikle bazı kadınlar günlük oje renklerini değiştirmektedir. Kıyafetlerin tarzına ve rengine uygun sürülen ojelerin aksine, daha neon ve cıvıl cıvıl renklerde sürülen ojeler oldukça hoş duruyor.

Oje sürmek sanıldığı gibi kolay değildir. Tırnakların dışına taşmaması ve istenilen şekli verilebilmesi için bazı tırnak aksesuarlarından yardım alınabilir. Uygulama basit gibi görünse de pek çok ayrıntısı vardır. Her şeyin bir modası olduğu gibi ojelerin de bir modası vardır. Her yıl çıkan farklı renkte ojeler ile modaya ayak uydurabilirsiniz. Geçen yıl en çok neon ve soft renkte ojeler ön plandaydı. Bu yıl ise daha cıvıl cıvıl renkte ojeler ön planda duruyor. Ojeler aslında tarzınızın bir parçasıdır. Kıyafetlerinizi bütünleyerek bir aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

2021 Oje Modası ile Renkli Tırnaklar

Hangi renk oje seçmeden önce tırnak şeklinize ve mevsimine göre tercih yapmaya özen göstermelisiniz. Bu yıl yaz ayında en çok yeşil, sarı, fuşya pembe, gök mavisi, su yeşili, turuncu ve daha pek çok neon renkler tercih ediliyor. Kıyafetleriniz ile uyumlu olması ya da olmaması kişisel bir tercihtir. Ancak unutmayın ki tırnak şeklinize uygun ojeler tercih etmelisiniz. Yazın en renkli cıvıl cıvıl tonlarına sahip olan ojeler seçerek french oje uygulaması yapabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda bir bütünlük elde edebilirsiniz. Her mevsimde elleri bakımlı gösteren ojeler mevsime uygun seçilmelidir. Ancak 2021 yaz ayında daha renkli ojeler tercih ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu