Dekorasyon

Pencereli Aynalar

Aynalar, evlerimizde ya da ofislerimizde vazgeçemediğimiz eşyalar arasında yer almaktadır. Evlerinde değişik görüntüler arayan kişiler için çeşitli ayna modelleri üretilmektedir. Bu ayna modellerinden en fazla ön plana çıkan ise pencereli ayna modelleridir.

Pencereli aynalar, değişik renklerde ve şekillerde üretilmektedir. Bu aynaların en büyük artısı ise, duvarınıza hiçbir işlem uygulamadan bir pencere daha açma imkanı sunmasıdır. Evet, bu pencerenin içerisinde ayna bulunacak ve dışarıyı göstermeyecektir ancak içeriden bakıldığında sanki bir pencere varmış hissi uyandıracaktır.

Pencereli Aynalar

Pencereli aynalar, özellikle yatak odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen, eskitme pencereli aynalar ile yatak odanızda son derece şık bir görüntü elde edebileceksiniz. Asıl fonksiyonu ayna olan bu eşyaların pencere görünümü vermesi ve hiçbir işlem yapılmadan uygulanması oldukça önemli artılar getirmektedir.

Pencereli aynalar sadece yatak odalarında değil tüm evde ya da ofislerde kullanılmaktadır. Pencereli ayna tercih ederken uygulanacak olan odadaki hakim renk ve stil göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra uygulanacak olan alanın büyüklüğü de dikkate alınmalıdır. Örneğin; salona uygulanacak pencereli ayna ile yatak odasına uygulanacak olan pencereli ayna, aynı boyutta olmamalıdır.

Pencereli aynaları düşündüğünüz her alana, gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Birçok renk ve model çeşidi bulunan pencereli aynalarda en fazla tercih edilen modellerden biri, ahşap oyma modeline sahip olan pencereli aynalardır. Uygulandığı alana klasik ve şık bir görüntü sunan bu modelin yan sıra modern pencereli aynalar da tercih edilmektedir.

Pencereli Aynalar

Pencereli aynalar, son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Duvara işlem uygulanmadan, geniş bir montaj gerektirmeden uygulanan pencereli aynalar ile duvarlarınızda yepyeni pencere görünümü elde edebileceksiniz. Böylece odanızda ayna ve görsel anlamda pencere elde etmiş olacaksınız

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu