Moda

Püsküllü Pantolonlar İle Gelen Canlılık!

Püsküllü Pantolonlar İle Gelen Canlılık!

Püskül konusu moda dünyasında ön plana çıkmaya devam etmekte ve2015 Sonbahar pantolon modası incelendiğinde püsküllü pantolonlar konusu ön plana çıkmaktadır. Püskül konusu özellikle elbiselerde kendisini göstermişti. Yaz döneminde elbisenin yanı sıra plajlarda da karşımıza çıkan püskül detayları artık pantolonları süslemektedir. Bu konuyla ilgili tercih yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Püsküllü Pantolonlar İle Gelen Canlılık!

Püsküllü pantolonlar konusunda özellikle koyu renkler ön plandadır. Bunun yanı sıra kırmızının da ön planda olduğu görülmektedir. Püskül detayının pantolonun yan kısmında olduğu modeller ön plandadır. Bunun yanı sıra pantolonların daha çok alt kısımlarında bu detaya rastlanmaktadır. Bazı modellerde ise üst kısımda püskül detayına rastlamak mümkündür.

Püsküllü pantolonlar ile birlikte yine püskül detaylı montları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş ve salaş tarzda gömlekler de doğru seçim olacaktır. Ayakkabı konusunda ise genellikle topuklu ayakkabıların tercih edildiği görülmektedir. Özellikle cep detayları ön planda olan modeller de tercih edilmektedir. Bu pantolonlarda genellikle dar paçalı modeller tercih edilmekte ayrıca bol paçalı modeller de tarzınıza farklılık katmaktadır.

Püsküllü Pantolonlar İle Gelen Canlılık!

Püsküllü pantolonlar konusunda aksesuar seçimine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Sokak modasında daha çok görülen bu pantolonlar ile birlikte püskül detaylı çantalar da tercih edilebilir. Ayrıca takılarda da püskül detayı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yine de kombin yaparken fazla püskül detayında boğulmamak için daha sadece bir görüntü elde etmek de isteyebilirsiniz. Bu konuda tercih size kalmıştır.

Püsküllü pantolonlar ile şıklığınızı farklı bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Tercih yaparken fiziksel özelliklerinize göre karar vermeniz son derece önemlidir. Püskül detayları ile birlikte daha canlı bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Tasarımcıların yeni modelleri arasında size en uygun olanı tercih ederek şıklık yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu