Moda

Yüksek Bel Pantolonlar İçin Kombin Önerileri

Son dönemlerin en trend stilleri arasında yer alan yüksek bel pantolonlar hem rahatlıkları hem de her durum ve ortam içerisinde uygun kullanılabilmeleri sayesinde gardıroplarımızın en gözde parçaları durumundadır. Yüksek bel pantolonlar için kombin önerileri ile sizde her durumda şık ve havalı görünebilirsiniz.

Yüksek bel pantolon modelleri zaman ilerledikçe her tarzın içine sızmaya devam etmektedir. Basic stillerin bulunduğu sokak modası bu pantolonlarla en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Bununla beraber birçok alternatif de kendiliğinden gündeme gelmektedir. Yüksek bel kot modelleri ile spor stile kayan bir duruş yakalamanızın yanında, klasik bir yüksek belli modellerle şıklığın dozunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yüksek Bel Kombinleri

Pantolon modellerini bel bölgeleri yükselmesi ile beraber kombinin de sınırları derinleşmekte ve genişlemektedir. Kot, klasik her ne durumda olursa olsun yer ve zaman durumuna göre stillere kolaylıklar sağlayabilmektedir. Bazı durumlar kötü ve hatalı seçimler de ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle yüksek bel pantolon kombinini doğru şekilde yapmanız gerekmektedir.

 Hafif Kıvrım Verme

Yüksek bel jean vücut bölgesini en iyi şekilde saran, likra özellikli olarak yer aldığında hafif kıvrımlar birden kilo problemi ile yüzleşmenize sebep olabilmektedir. Bununla beraber bu durum biraz şişmanlatan pantolon sorusunu akıllara getirmektedir. Eğer olduğundan kilolu ve şişko görünmek hoşunuza gitmesi durumunda streç kot pantolonları kullanabilirsiniz.

Ofis Tarzı

İş yeri konusunda kombin ve ofis stili denildiği zaman klasik pantolonlar ilk olarak akıllara gelmektedir. Klasik giyimi biraz günümüzle en iyi şekilde harmanlamak için ise yüksek bel tercih edilmektedir. Bir gömlek, omuz bölgelerini açık şık bir bluz ya da basic tişörtler klasik görünümü yumuşatabilirsiniz. Ofis kombinleri ile stilinize biraz daha özgürlük katabilmek adına sade bluzlar ya da tişörtleri kolayca giyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu