Moda

2015 Topuz Modelleri ile Farklılık Yaratın!

Dağınık Topuz Modeli

Dağınık Topuz Modeli
Dağınık Topuz Modeli

Dağınık topuz modeli, mezuniyet, düğün ve özel günlerde kadınların en sık tercih ettiği modellerin başında gelir.  Dağınık topuz, hızlı ve pratik yapımı ile de diğer modellere göre revaçta olan bir model olmuştur.

Dağınık topuz modeli, saçınızın salaş görünümü ve dağınık durması ile de zarif görünmenize neden olabilir.  Özellikle de yaz aylarında pek tercih edilen bir saç modeli olmuştur.

Dağınık Topuz
Dağınık Topuz

Dağınık topuz modelinin avantajı, yaz aylarında saçlarınıza şekil vermek zamanınızı alabilmektedir.  Dağınık topuz modeli, farklı görünmenizi her zaman sağlayabilir. Bir diğer avantajı da modeli her yaptığınız da bir öncekisi ile aynı yapmanıza rağmen farklı şekillerde tarzlarda görünmenizi sağlayabilmektedir.

Kullanabileceğiniz malzemeler ise, birkaç firkete, bir saç bandı ve saç spreyi.

Burgu Topuz Modeli

Burgu Topuz Modeli
Burgu Topuz Modeli

Topuz modelleri hızlı ve şık görünmek için genelde yapılan saç modelleridir. Bunun için birçok topuz modeli olmak ile birlikte sizlere en iyi yakışanı zerafetinizi ve güzelliğinizi net bir şekilde gösteren modeller tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Burgu topuz modeli, okulda, özel bir günde ve günlük hayatınızda rahatça ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir modeldir. Genelde yaz aylarında yapılan burgu topuz modeli ise, saçların rahat bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Genç kızların genelde yapmış oldukları bu model de 2015 topuz modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Çok fazla bayan tarafında görülen burgu topuz modeli revaçta olması ile birlikte genelde yapılmaktadır.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu