Moda

2018 Baharı ve Yazı Renk Cümbüşü Getiriyor

Renklerin dans edeceği 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda tam anlamıyla renk cümbüşü yaşanacak. Bu renk cümbüşünde kaybolmamanız için ten renginize uygun bir seçim yaprak size yakışan renkleri değerlendirebilirsiniz.

Bu renklerle istediğiniz tarzı yansıtmak için vücut tipinize en uygun kıyafetleri seçerek kendinize özel bir gardırop hazırlayabilirsiniz. Başta sarı tonları olmak üzere turuncu, yeşil ve pembe sezonun en popüler renkleri olacak.

Kim Hangi Rengi Giyinmeli?

Esmer ya da sarışın olmak bazı renklerle güzelliği daha da ön plana çıkarmayı gerektirebilir. Bazı insanlar solgun olan ciltlerini canlı gösteren renkler seçtiğinde ciddi bir farklılık yaşayarak daha güzel görünmektedir. 2018’de moda renkler söz konusu olduğunda kim hangi rengi giyinmeli bilirseniz kendinize en yakışanı da seçmiş olursunuz.

Kim Hangi Rengi GiyinmeliEsmerler

Giyim konusunda renk seçerken saç, göz ve ten rengi önemlidir. Bu renklerin tonlarına göre size en çok yakışan tonları bulabilirsiniz. Esmerler için sıcak renklerin canlı tonları ve koyu tonları tercih edilebilir. Turuncu, fuşya ve nar çiçeği tonları esmerlere çok yakışan renklerdir.

Soluk Tenliler

Soluk tenli olanlar, kesinlikle sarı, bej, krem tonlarından uzak durmalıdır. Bu renklerin cildi daha solgun göstermesi kuvvetle muhtemeldir. Daha çok sıcak renk tonlarının tercih edildiği seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Sarışınlar

Sarışınlar için tüm renklerin açık tonları uygundur. Canlı renklerin tercih edilmesi söz konusu olduğunda aşırı dikkat çekici görünümler söz konusu olmaktadır. Sarışınların siyah, beyaz, uçuk mavi ve toz pembe renkler tercih etmesi uygun olmaktadır.

Kumral ve Kahve Tonları

En şanslı grup olan kumrallar için de birçok farklı alternatif vardır ama neredeyse her renk bu
kişilere yakışır. Göz rengini ortaya çıkaracak seçeneklerin değerlendirilmesi söz konusu olabilir. 2018 moda renkleri her zaman doğru seçimler yapacağınız tonlarla sizi de cıvıl cıvıl bir havaya sokabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu