Yaşam

Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

İlişkiler konusu üzerinde çok konuşuldu, daha da konuşulacak, hiç bitmeyecek. İnsan doğası belki de aradığınız kişinin o olmadığını gösteren işaretler konusunda ilk bakışta farkıdalık içindedir.

Kadın erkek ilişkileri hem günlük hayat hem edebiyat hem de sinema için çok esaslı bir kaynak oluşturuyor ve yaşam akıp gidiyor. Aradığınız kişinin o olmadığını gösteren işaretler aynı zamanda hayatta edinilmiş tecrübeleri de anlatır.

Örneğin;

  • İnsanın gerçek yüzü kızınca ortaya çıkar sözünün gerçekliği vardır. Rüyalarınızdaki insan diye düşündüğünüz kişi zorlanınca sinirlenip bağırıp çağırmaya başlıyorsa ona bir daha bakın. Kızdığı zaman normalin dışında tepkiler veren insanla hayat hiç kolay geç
  • Davul bile dengi dengine çarpar diye boşuna dememişler. İlişkide olduğunuz kişiyle temelde aynı değerlere sahip olmalısınız. Bu eşit diplomaya sahip olmalısınız anlamına da gelmiyor. Genelde aynı fikirlere sahip olan çiftler daha kolay anlaşırlar. Yani dünyayı siz beyaz tarafından görürken O siyah açıdan bakıyorsa ilişki kolay kolay yürümez.
  • Birlikte geçirilen saatlerde mutlu olmak çok önemli bir faktördür. Bu saatlerin bitmemesini istiyorsanız, zamanın çok çabuk geçtiğini düşünüyorsanız şanslısınız. Ama onun yanında sıkılıyorsanız aradığınız kişinin doğru olmadığını gösteren işaretler var demektir.

Nasıl Anlayacaksınız?

Bu konuda en iyi kriter onu gönlünüze sormaktır. Onu görünce artık heyecanlanmıyorsanız, içinizden gülümsemek gelmiyorsa, o meşhur kelebekler midenizde uçuşmuyorsa bay veya bayan doğru şansını kaybetme aşamasındadır.

İlişkinin bitmesi gerektiğini gösteren işaretler içinde en önemli hususlardan biri karşınızdakinin size bir şeyler katıp katmadığını düşünebilmektir. Bu sözün maddiyatla hiç ilgili olmadığını da hemen belirtmek gerek. Kısıtlamalar, aşırı kıskançlıklar, köstek olma durumları yaşıyorsanız yol yakınken dönün.

Yüreğinin götürdüğü yere git demişler ama ikinci kere düşünmekten de zarar gelmez. Bazı kişiler balık baştan kokar sözünü doğrular nitelikte dengesiz olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu