Burçlar

Aslan Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri

Aslan Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Ateş elementinin en cömert burcu olan Aslan Burcu, ben merkezli olmayı severler. Öylesine sıcakkanlıdır ki bir yangın misali etrafındakilere de hissettirir.

Aslan Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Liderlik onun diğer adıdır. Her girdiği ortamda ben yaparım, ben bilirim, en iyisi bende demekten kendisini alamaz. Parıldayan ışıklar hep kendi üzerinde olsun isterler. Bununla birlikte gülmek bir hayat tarzıdır onlar için. Gülümseyerek dünyaya meydan okurlar. Çok zor problemleri bile kısa sürede etkili biçimde çözme yetisine sahiptirler. Şaşaa ve debdebeyi inanılmaz severler. Aslan burcu enerjisi, karşıdaki insanı bazen hor görme ya da görmezden gelme duygusu yaratabilir. Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu, güneşin o parlaklık ve heybetinin bir yansımasıdır, denilebilir. Damarına bastığınızda güneşten daha çok yakabilir. Burçlara dair her şey anlatılırken Aslan burçları en, en, en biçimde anlatılmalı.

Aslan Kadını

İddialı olmak onların hayat felsefeleridir. Her ortamda ışıldamalı, parlamalı, ilgi odağı olmalıdırlar. Bunu da başarırlar. Cinsel yaşantılarında da oldukça öz güvenlidirler. Aşk konusunda duygularını asla gizlemezler. Sevdikleri kişiye karşı epey cömert ve sadıktırlar. Sevdiği kişiyle arasına girecek olursanız sizi diskalifiye etmek, Aslan burcu kadını için çok kolay olacaktır. Her konuda çekinmeden inisiyatif alırlar bu da özgüvenlerinin dışavurumudur. Becerikli ve her işin üstesinden gelme potansiyelleri vardır. Kolay kolay Aslan burcu kadınını oyun dışında bırakamazsınız. Sonunda o kurduğunuz oyunu bile elinizden alabilir.

Aslan Erkeği

Doğal lider olarak doğarlar. Cesur ve sevdikleri için gözü kara davranmaktadırlar. Emir almazlar, emir verirler. Kariyer hayatlarında sorumluluk almaktan asla kaçmazlar. Lider ruhlu oldukları için otorite ile anlaşmakta zorlanırlar. Alfa bir karaktere sahiptirler çünkü. Enerji dolu, hırslı ve aklına koyduğunu mutlaka yapan bir kişiliğe sahiptirler. Ben merkezli bir düşünce yapısına sahip olduklarından eleştirilere tahammül göstermezler. Aynanın karşısına geçip “Bu dünyadaki en güzel kişi benim.” deme potansiyelleri vardır. Bu da onları, narsist olarak adlandırmaya neden olur. Gezmeyi çok severler. Özellikle konser, gösteri gibi ışıltıların yüksek olduğu yerler, onlar için biçilmiş kaftandır. Dış kapının mandalı biçiminde kalmayı asla hazmedemezler. Bir Aslan burcu erkeği yanında olabildiğince pasif kalmaya çalışılmalıdır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu