Güzellik

Sivilceler İçin Fucidin Krem

Özellikle ergenlik çağında ki gençlerin sık sık ciltlerinde ki sivilcelerle problemler yaşamaları konusunda sivilceler için Fucidin krem imkanından yararlanılabilir. Sivilceler ne yazık ki özelliklerinden dolayı kendi kendini sonlandırmayan bir cilt problemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle ekstradan müdahale gerektiriyor. Çeşitli cilt kremlerini kullanan gençler bazen bu kremlerin yan etkilerine maruz kalıyor ve ciltleri beklenenden daha kötü duruma gelebiliyor.

Sivilceler İçin Fucidin Krem

Fucidin Sivilce Kremi

Sivilcelerin yok edilmesinde etkili olan ve bununla birlikte ciltte meydana gelen bakterilerin önlenmesini de sağlayan aynı zamanda düzenli kullanıldığından yeniden bakteri oluşumuna bariyer sağlayan Fucidin sivilce kremi zararlı bakterilerin cilde yerleşmesine önlem  oluşturuyor. Bu krem standart olarak 21 gün boyunca cilde uygulanabilir. Krem ilk kullanılmaya başladığı andan itibaren faydasını göstermektedir.

Eğer ilaçtan beklenildiği gibi iyi bir verim alınmış ise kremin kullanımına arar vermeden uygulamaya devam etmek esas alınmalıdır. Bu noktada şu yanlışa düşmemek gerekir. 21 gün kullanım süresi olan krem ilk andan itibaren etkisini göstermekte ve cildi ile sivilce sorunu yaşayan kişiler kremi gerektiği gün boyunca kullanmadan sonlandırırlar. Bu doğru bir uygulama değildir. Kremin 21 gün boyunca kullanılması gereklidir.

Fucidin Krem Ne İşe Yarar

Sivilceler üzerine adını pek de duyurmamış olan Fucidin krem ne işe yarar merak edilen bir konudur. Anti bakteriyel bakımdan son derece etkili olan krem özellikli olarak sivilceler için geliştirilmiştir. Bununla birlikte enfeksiyonlu egzama, kıl kökü iltihaplanması, enfeksiyonun neden olduğu deri sivilceleri ve ter bezlerinde gelişen iltihaplanmalarda kullanılabilmektedir. En çok sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Cilde kremin uygulanmasından önce cildin cilt tipine uygun olan bir temizleme ürünü ile temizlenmesi gerekir. Bunun için sabun içermeyen barlar kullanılabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu