Teknoloji

Yepyeni Bir Tasarım Samsung Galaxy S6

Yepyeni Bir Tasarım Samsung Galaxy S6

Samsung şimdiye kadar S modellerinde hep aynı tasarı üzerinden modeller çıkarmış bu da kullanıcılar tarafından eleştirileri yol açmıştı.Galaxy S6 modelinde bu düşünceyi kırmak isteyen Samsung yeni bir tasarım yaparak kullanıcıları tekrar kazanmak istiyor. Apple ile ortak telefon da çıkarabileceği söylenen Samsung şu günlerde amiral gemisi olarak da adlandırılan Galaxy S6 ile S modellerinin düşüşünü durdurup tekrar android dünyasında çıkışa geçmek istiyor.

Üst Seviyede Bir Telefon Galaxy S6
2015’in ilk çeyreğinde 1 Martta Barcelona kentinde büyük bir organizasyon ile Samsung Galaxy S6modelini tanıttı. Kullanıcıların beğenisini toplamayı başaran ve özellikleri ile dikkat çeken Samsung Galaxy S6 kullanıcıların gönlünü geri kazanmış gibi duruyor.

Sağlam Cep Telefonu
Samsung bu telefonda sadece ön ekrana değil arka kapak içinde Corning Gorilla Glass 4 kullanarak adeta Sony’e bir göndermede bulundu. Sağlam telefon alanında yarış iyice kızıştı bu hamle ile. 138 Gram ve 6.8 mm inceliğinde olan hem şık hemde ince olması ile dikkat çekiyor. Galaxy S6 5.1 inç ekran 8 çekirdekli 64 bit Exynos 7420 işlemciyi kullanılıyor. Ayrıca bu işlemciye geleceğin donanımı gözüyle bakılıyor. Ön kamerada 5 megapiksel kullanan Samsung arka kamerada ise 16 megapiksel OİS destekli bir kamera kullanıyor. Hızlı şarj özelliği de olacak telefonda 10 dakika hızlı şarj ile 4 saatlik bir kullanım vaat ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu